Kaderníctvo


Ak chcete mať svoje vlasy zdravé, krásne a lesklé, musíte dbať o ich správnu starostlivosť. Náš odborný tím kaderníkov sa zameriava práve na kvalitu a vhodne zvolenú techniku. Pýšime sa tým, že si vyberáme produkty a farby na vylepšenej úrovni, pretože pre Vás chceme priniesť vždy to najlepšie. O starostlivosť Vašich vlasov sa postará profesionálna vlasová kozmetika Paul Mitchell a Loreál, ktorý sú vlajkovými loďami vo svojom obore. Vlasová kozmetika, ktorú používame ponúka nielen široké spektrum prípravkov na vlasy ale aj riešenia vlasových problémov.

Naši vlasový odborníci ponúkajú širokú škálu služieb od trendových dámskych strihov, koloristiky a melírovacích techník, vlasový styling, spoločenské a svadobné účesy, regeneračné vlasové terapie a pánske strihy. Každý jeden zákazník je pre nás výnimočný, a práve preto je pre nás rozhodujúca dôkladná analýza vlasov a odporučenie vhodnej starostlivosti a produktov pre Váš typ vlasov na domácu potrebu.

Je Vaša farba vlasov vyblednutá, nudná a bez života? Naši odborníci sa zameriavajú na rôzne techniky colorovania, ktoré vytvoria vo vašich vlasoch hĺbku a kontrast, a dodajú vlasom žiarivý, mladistvý a osviežujúci vzhľad. Hlavným pravidlom pri farbení a melírovaní vlasov je aby Vaše vlasy ostali vždy zdravé a prirodzene krásne. Častokrát sa stretávame aj s nepodarenými farbami, neprofesionálnou prácou, zlým strihom, v týchto prípadoch sme Vám k dispozícii Vaše vlasy zachrániť a poskytnúť im to, čo v danom okamihu potrebujú.

Ak máte pocit, že Vaše vlasy sú dehydratované, suché a poškodené, obráťte sa na naše kaderníctvo, ktoré disponuje aj regeneračnými kúrami šitými práve na mieru podľa potreby zákazníka. Doprajte si zdravé, lesklé, vyživené vlasy plné života!

Pre dámy, ktoré bojujú s nedostatočnou hustotou vlasov, máme tiež riešenie, ktoré je jedno z najmodernejších a najšetrnejších metód predlžovania vlasov doposiaľ. Táto metóda predlžovania sa volá Nanotape, a funguje na základe vlasových pások. NanoTape pásky sa pripravujú za pomoci patentovanej nanotechnológie, vďaka čomu sú pásky veľmi tenké ale aj tak extrémne pevné a flexibilné. Ich nosenie je skutočne príjemné a nikde Vás nič netlačí, naviac Vám zo spoja nevypadne ani jeden vlások. Ponúkame prvotriednu kvalitu vlasov, ktorých štruktúra je jemná a hodvábna, a nádherne splynú s Vašimi vlasmi. Táto metóda je vhodná pre vypestovanie vašich vlasov, nakoľko je Váš vlas minimálne zaťažený a má priestor krásne rásť.

Každému jednému klientovi venujeme dostatočný čas, aby sme správne porozumeli jeho potrebám a priniesli tým zážitok plný emócií , jedinečnej krásy a osobitého štýlu.